//Znamy najlepsze pary Ligi Padel Double
Liga Padel Double Fabryka Energii by Babolat

Znamy najlepsze pary Ligi Padel Double

Pierwsza kolejka szczecińskiej Ligi Padel Double Fabryki Energii by Babolat dobiegła końca. Najlepsze pary wywalczyły awans do grup wyżej.

Padel Double to liga, do której zawodnicy zapisują się parami. Te przydzielone zostały do poszczególnych grup o zbliżonym poziomie umiejętności. Swoje mecze musiały rozegrać w przeciągu miesiąca.

Właśnie zakończyła się pierwsza kolejka, a zwycięzcy w swoich kategoriach zdobyli vouchery do wykorzystania w Fabryce Energii oraz zagwarantowali sobie awans do grupy wyżej.

Gra w lidze to gwarancja wyrównanych meczów. Jest to też okazja do poznania zawodników do przyszłego umawiania się na mecze lub formowania grup treningowych. Niektóre osoby po raz pierwszy miały okazję grać z nieznanymi sobie przeciwnikami oraz doznać emocji towarzyszącym grze na punkty. Jak mówią sami zainteresowani -„To wciąga!” – podkreśla organizatorka Barbara Maciocha.

W grupie A najlepsi okazali się Sebastian Kachnowicz i Tomasz Tobiański. W grupie B triumfowali Grzegorz Kowalewski i Claus Rasumussen, a w grupie C – Bartosz Birkenfeld i Wojciech Ból. Awans do wyższej grupy wywalczyły również pary Krzysztof Drozdowski / Wojciech Gadowski oraz Ewa Janus / Sebastian Janus, które zajęły pierwsze miejsca, odpowiednio w grupie D i E. Szczegółowa tabela Padel Double Fabryki Energii by Babolat dostępna na kluby.org.

Właśnie rozpoczyna się druga kolejka ligi. Do ligi dołączyło kilka nowych par, doszło też do przetasowań w samych parach. Rywalizacja rusza już od tego weekendu i z niecierpliwością czekamy na to, jak „awansujący” odnajdą się w grze na wyższym poziomie. W weekend 20-21 maja odbędzie się też klubowy turniej Puchar Babolata Fabryki Energii. Mamy nadzieję, że wiele z ligowych par pojawi się w drabinkach tego turnieju. – podkreśla Maciocha.

Pod koniec każdego tygodnia rywalizacji wybierani są Bohaterowie Ligi Padel Double. Czekają na nich upominki od sponsora ligi, firmy BABOLAT.

Tabela Ligi Padel Double Fabryki Energii by Babolat