//Znamy Mistrzów Chorzowa w padlu

Znamy Mistrzów Chorzowa w padlu

Ponad 20 par wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Chorzowa w padlu, które odbyły się na kortach MORiS Chorzów, przy ulicy Katowickiej.

Zawodnicy rywalizowali o zwycięstwo w dwóch kategoriach. W silniejszej z nich, która o medale walczyła w godzinach popołudniowych, najlepsza okazała się para Paweł Adamik / Adam Sobczak. W finale wygrali z Tomaszem Hamulskim i Tomaszem Malmigą 6/3 7/5. Na najniższym stopniu podium stanęli Karol Chamera i Rafał Schneider, którzy w meczu o trzecie miejsce po zaciętym pojedynku pokonali Ireneusza i Szymona Wrońskich 4/6 6/3 6/3.

Wcześniej zapadły rozstrzygnięcia w kategorii B, w której do rywalizacji przystąpiło dwanaście par. Ostatecznie po rozegraniu dwudziestu meczów, wyłoniono ostateczną kolejność. W najważniejszym z nich Wojciech Krzystanek i Marek Wiendlocha pokonali Mateusza Żytka i Tomasza Sobczyka 6/3 3/6 6/2. Trzecie miejsce zajęła para Adrian Zubrzycki / Łukasz Kokot.

Najlepsze pary Otwartych Mistrzostw Chorzowa w padlu otrzymały pamiątkowe statuetki oraz bony do sklepu Decathlon. Pełne wyniki dostępne są na platformie kluby.org (kliknij tutaj).

Fot: MORiS Chorzów