//Znamy drabinki IV Polish Padel Tour
IV Polish Padel Tour

Znamy drabinki IV Polish Padel Tour

Za nami losowanie drabinek IV Polish Padel Tour, który w ten weekend odbędzie się w klubie Padlovnia w Warszawie. To kolejny turniej eliminacyjny do Igrzysk Europejskich.

Przed nami dwa dni zaciętej rywalizacji w nowo otwartym warszawskim klubie Padlovnia. Najważniejsza walka rozegra się w kategorii Open A i kategorii Kobiet, gdzie zawodnicy walczą o przepustki do Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca odbędą się w Krakowie. Rozegrane zostaną również turnieje Open w kategorii B i C.

Zawodnicy mogą już śledzić swoją ścieżkę do finału. W turnieju udział wezmą aktualni mistrzowie Polski – Maciej Naduk i Mateusz Lipiński oraz mistrzynie Polski – Aleksandra Rosolska i Zofia Piórkowska. W Padlovnii będzie można zobaczyć również znanych z tenisowych kortów: Jerzego Janowicza, Agnieszkę Radwańską czy Martę Domachowską, którzy z powodzeniem próbują swoich sił w padlu.

Szczegółowa rozpiska gier dostępna na kluby.org.

Ostatnim turniejem eliminacyjnym do European Games 2023 będą Otwarte Mistrzostwa Śląska w Padlu, które odbędą się na kortach PadelTeam w Tychach w dniach 15-16 kwietnia.