//Turniej w InterPadlu z atrakcyjnymi nagrodami

Turniej w InterPadlu z atrakcyjnymi nagrodami

Ruszyły zapisy do największego turnieju klubowego w Polsce, z pulą nagród w wysokości 15 tysięcy złotych. Turniej odbędzie się w dniach 12-14 maja w klubie InterPadel Warszawa.

Turniej rozegrany zostanie w siedmiu kategoriach: Open A, Open B, Open C, Kobiety A, Kobiety B, Mikst oraz Seniorzy 45+. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody, między innymi: rakiety, nagrody pieniężne, vouchery na zakupy w Proshop oraz akcesoria padlowe.

Mając dużą liczbę kortów chcemy zaangażować wszystkich naszych klubowiczów. Zależy nam, aby pokazać graczom, że na początku drogi padlowej też można rywalizować i grać turnieje. Organizujemy siedem kategorii, w tym dwie kobiece. Patrząc na to, jaki jest wzrost zainteresowania padlem w ostatnim czasie wśród płci pięknej, liczymy na dużą frekwencje w tych kategoriach. Proponujemy system grupowy plus drabinka, aby uczestnicy mogli sobie zaplanować inne aktywności w czasie weekendu. Faza grupowa będzie trwała około 3 godziny. Przewidujemy atrakcyjne nagrody pieniężne, rakiety i akcesoria od naszych sponsorów. Pula cały czas rośnie. – mówi manager klubu Interpadel w Warszawie, Jakub Słowiński.

Faza grupowa rozegrana zostanie w piątek i sobotę. Najważniejsze mecze turnieju zaplanowane są na niedzelę. Zapisy dostępne przez aplikację playtomic. Wpisowe wynosi 120 zł za osobę (od kategorii) – w cenie zestaw startowy.