//Trzy dni rywalizacji w Interpadlu
Kobiety Open B

Trzy dni rywalizacji w Interpadlu

Ponad 100 zawodników wzięło udział w turnieju We Love Interpadel, który odbył się w warszawskim klubie. Podczas trzech dni rozegrano aż 143 mecze.

Rywalizacja w największym padlowym klubie w Polsce toczyła się na dziewięciu kortach. Zawodnicy walczyli o zwycięstwo w sześciu kategoriach: Open A, Open B1/B2, Open B3/C, Kobiety A, Kobiety B oraz Mikst. Na najlepszych czekały atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe, ufundowane przez partnerów turnieju.

W niezwykle silnie obsadzonej kategorii Open A triumfowali mistrzowie Polski – Maciej Naduk i Mateusz Lipiński. W finale pokonali parę Jerzy Janowicz / Gabriel Biliński 7/5 6/2. Na najniższym stopniu podium stanął menager obiektu Jakub Słowiński, grający ze swoim etatowym partnerem Oskarem Górką.

Maciej Naduk Mateusz Lipiński Jerzy Janowicz Gabriel Biliński

W kategorii Open B1/B2 triumfowali Maciej Krajowski i Wojciech Dworzyński. W najważniejszym meczu turnieju wygrali w dwóch setach z parą Dawid Laskus / Marcin Serafin 6/3 6/2. Trzecie miejsce zajęli Leszek Królak i Michał Starościk.

MAciej Krajowski Wojciech Dworzyński Dawid Laskus Marcin Serafin

Turniej kategorii B3/C wygrali Michał Rogalski i Przemysław Szydłowski, którzy po zaciętym finałowym pojedynku pokonali parę Wojciech Ziętek / Krzysztof Głuszek. Do wyłonienia zwycięzcy tego meczu potrzebny był super tie-break. Na najniższym stopniu podium stanęli Oliver Burman i Franciszek Kempa.

Michał Rogalski Przemysław Szydłowski Wojciech Ziętek Krzysztof Głuszek

W turnieju kobiet kategorii A zwyciężyły dwie znakomite tenisistki Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik. Drugie miejsce zajęły Joanna Nowakowska i Julia Jagodzińska, a trzecie Aleksandra Smolarska i Patrycja Koźluk. Końcową kolejność panie wyłoniły grając systemem każdy z każdym.

Marta Domachowska Klaudia Jans-Ignacik Joanna Nowakowska Julia Jagodzińska

W turnieju pań kategorii B na najwyższym stopniu podium stanęły Maria Kopyt i Karolina Synowiec, które przez cały turniej nie straciły nawet jednego seta. Drugie miejsce zajęła para Sonia Graban i Monika Jaros. Na najniższym stopniu podium stanęły Diana Mączka-Czarnecka i Aleksandra Olucha.

Maria Kopyt Karolina Synowiec Sonia Graban Monika Jaros

W turnieju par mieszanych największe zgranie zaprezentowało tenisowe, a teraz już padlowe małżestwo Marta Domachowska i Jerzy Janowicz. W finale rozprawili się w dwóch setach z duetem Joanna Nowakowska / Michał Korolkiewicz 6/2 6/4. Trzecie miejsce zajęła para Patrycja Koźluk / Mateusz Lipiński.

Jerzy Janowicz Marta Domachowska Joanna Nowakowska Michał Korolkiewicz

Szczegółowe wynki dostępne na platformie kluby.org