//Rozlosowano PPT Super Seria
Plakat Polish Padel Tour - Super Seria

Rozlosowano PPT Super Seria

Za nami losowanie pierwszego po wakacjach turnieju Polish Padel Tour – Super Seria, który odbędzie się w dniach 2-3 września w klubie InterPadel Warszawa.

Turniej rozegrany zostanie w czterech kategoriach – Open, Kobiety, Mikst oraz Seniorzy 45+. Na ośmiu kortach stołecznego klubu zaprezentuje się 36 par.

Największym zainteresowaniem cieszy się kategoria Open, w której wystąpi dwadzieścia par. Z jedynką rozstawieni zostali wielokrotni mistrzowie Polski – Maciej Naduk i Mateusz Lipińskim. Na drugim biegunie turniejowej drabinki znaleźli się Jerzy Janowicz i Marcin Maszczyk. Wymienione pary reprezentowały nasz kraj na czerwcowych Igrzyskach Europejskich.

Do turnieju kobiet zgłosiło się sześć par, które w dwóch grupach powalczą o awans do półfinału. Zdecydowanymi faworytkami do końcowego zwycięstwa są Aleksandra Rosolska i Zofia Piórkowska. Kibice ponownie będą mogli zobaczyć na padlowych kortach byłe zawodowe tenisistki Agnieszkę Radwańską i Martę Domachowską.

Takim samym system, rozegrany zostanie turniej par mieszanych, do którego również zgłosiło się sześć duetów. Seniorzy ostateczną kolejność wyłonią grając systemem każdy z każdym. Która z czterech par okaże się najlepsza, dowiemy się w niedzielę.

Wyniki losowania i szczegółowy plan gier dostępny na kluby.org (kliknij).