//„Polish Hammer” trenował w Maladze

„Polish Hammer” trenował w Maladze

Mateusz Lipiński skorzystał z zaproszenia Wiktorii Falandysz i wziął udział w organizowanym przez nią campie w hiszpańskiej Maladze.

Aktualny mistrz Polski podczas siedmiu dni pobytu, trenował w czterech renomowanych klubach: Torremuelle Racket Center, Club de Pádel Cerrado del Águila, Finura Padel i Racquet Club Benalmádena. Mateusz Lipiński miał okazję pracować pod okiem Carlosa Munoza Jabato (kiedyś trener Momo Gonzaleza) oraz byłego gracza WPT Federico Posadasa Tibaldiego.

Były to treningi zarówno indywidualne jak i grupowe, z najlepszymi graczami z Andaluzji. Dużo się od nich nauczyłem, przede wszystkim grania na dużo szybszym tempie, podejmowania lepszych decyzji podczas gry i różnych sposobów przejmowania inicjatywy w trakcie rozgrywania punktów. To było bardzo cenne doświadczenie. Z pewnością tam wrócę. – mówi nam Lipiński.

„Polish Hammer” planuje jeszcze kilka wyjazdów do Hiszpanii, między innymi do Akademii NOX w Barcelonie, gdzie będzie miał okazję trenować z najlepszymi trenerami padla na świecie.