//Naduk i Lipiński w drugiej rundzie we Włoszech (live stream)
naduk-lipinski

Naduk i Lipiński w drugiej rundzie we Włoszech (live stream)

Maciej Naduk i Mateusz Lipiński awansowali do drugiej rundy turnieju FIP Promotion Giulianova. W pierwszym swoim pojedynku szybko rozprawili się z miejscową parą Giorgio Saputo / Enrique Nicolas 6/0 6/0.

Polacy znakomicie weszli w mecz. Już w pierwszym gemie przełamali serwis rywali, wygrywając go do 0. Potwierdzili je dobrym gemem serwisowym Macieja Naduka. Następnie kontynuowali koncertową grę. Efekt? Wynik 6/0.

W drugim secie obraz gry wyglądał niemal identycznie. Polacy bezsprzecznie dominowali. Naduk układał grę, świetnie wykorzystując gemoetrię kortu, a Mateusz Lipiński imponował potężnymi smeczami, po których piłka wypadła za klatkę. Biało-czerwoni ostatecznie odesłali rywali do domu na przysłowiowym „rowerze” – 6/0 6/0.

Nie spodziewaliśmy się tak łatwego meczu. Widać było, że nasz bezbłędny początek rozbił przeciwników. Do końca meczu utrzymaliśmy koncentrację i nie pozwoliliśmy przeciwnikom na złapanie rytmu gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego startu turnieju. – mówi nam Maciej Naduk.

W drugiej rundzie rywalami mistrzów Polski będą kwalifikantanci z Włoch – Leonadro Bulgarini / Noa Bonnefo, którzy uzyskali awans bez rozgrywania meczu. Ich rywale, rozstawieni z szóstką –  Gonzalo Perez Arbona / Manuel Rocafort Lores, wycofali się z turnieju.

Mecz drugiej rundy z udziałem Polaków jutro o godzinie 9:00.

Transmisja na żywo meczu Naduk/Lipiński – Bulgarini / Bonnefo,