//Kos i Kamiński najlepsi w Decathlon Go

Kos i Kamiński najlepsi w Decathlon Go

Maciej Kos i Mateusz Kamiński dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium w Turniej Decathlon Go, który odbył się w minioną sobotę w Gdynia Padel Club.

Wymieniona dwójka, grając ze sobą w parze zwyciężyła w turnieju kategorii A. W finale Kos i Kamiński pokonali Mateusza Słowińskiego i Dominika Błażejczyka 6/2 6/3. Trzecie miejsce zajęli Tomasz Bogucki i Krzysztof Stenzel. W spotkaniu decydującym, o tym kto stanie na najniższym stopniu podium, wygrali po super tie-breaku z parą Mateusz Wajs / Jacek Fiodorowicz (6/7 6/1 10:7).

Mateusz Kamiński odniósł również zwycięstwo w kategorii B, w której jego partnerem był Aleksander Nowicki. Podium uzupełniły dwie pary mieszane Marta Bogucka / Mateusz Słowiński (2 miejsce) oraz Oleksandra Zakharchenko i Damian Fitzermann (3.miejsce).

W turnieju gry mieszanej triumfował Maciej Kos, w duecie z Martą Bogucką. W finale pokonali oni Oleksandrę Zakharchenko i Mateusza Kamińskiego 9/5. Trzecie miejsce zajęli Julia Dias i Kuba Kreft. W spotkaniu, którego stawką było najniższe miejsce na podium wygrali z parą Magda Kuhn / Mateusz Bieszke 9/0.

Klub w Gdyni stawia na rozwój. Obecnie dysponuje czterema kortami, w tym jednym zadaszonym, który umożliwia całoroczną grę w padla.

Był to nasz pierwszy turniej na największym, padlowym obiekcie w Trójmiescie i wspaniała okazja do przetestowania wszystkich czterech kortów w całej okazałości. Padel w trójmieście rozwija się w szalonym tempie, a my cieszymy się na widok każdego nowego gracza. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! – podkreślają organizatorzy.

Pełne wyniki dostępne są na platformie kluby.org (kliknij tutaj).